Megszűnik Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében a tűzgyújtási tilalom vasárnaptól

A pénteken lehullott csapadék Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében mérsékelte a tűzveszélyt, ezért a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság egyetértésével vasárnaptól ebben a vármegyében feloldja a tűzgyújtási tilalmat. A korlátozás azonban öt vármegyében továbbra is érvényben marad - írta internetes oldalán a Nébih szombaton.

Megszűnik Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében a tűzgyújtási tilalom vasárnaptól

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!