Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Még pályára sem gurultak, máris beidézték Norrist és Leclerc-t

Lando Norris és Charles Leclerc számára szokatlanul indult a monacói hétvége: a két versenyzőnek már azelőtt jelenése van az FIA sportfelügyelőinél, hogy egyáltalán pályára gurultak volna. Az ügy oka a csütörtöki hivatalos sajtótájékoztatóról való késésük. Még pályára sem gurultak, máris beidézték Norrist és Leclerc-t

Femcafe.hu

fekete sneaker divat

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu