Még pályára sem gurultak, máris beidézték Norrist és Leclerc-t

Lando Norris és Charles Leclerc számára szokatlanul indult a monacói hétvége: a két versenyzőnek már azelőtt jelenése van az FIA sportfelügyelőinél, hogy egyáltalán pályára gurultak volna. Az ügy oka a csütörtöki hivatalos sajtótájékoztatóról való késésük. Még pályára sem gurultak, máris beidézték Norrist és Leclerc-t

Még pályára sem gurultak, máris beidézték Norrist és Leclerc-t

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!