Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Magyarországon is megjelent az afrikai sertéspestis

Először mutatta ki a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal a sertéspestist házisertéseknél egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei telepen. Az országos főállatorvos azonnali intézkedéseket rendelt el, és megkezdték az érintett gazdaság mintegy 3000 ezer sertést számláló állományának felszámolását.

Femcafe.hu

fekete sneaker divat

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu