Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Új saját dallal robban a Kuplung – itt a „Nyomod a gázt”!

Amikor 2024 decemberében bemutatták a mozik a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés filmet, még senki sem gondolta volna, hogy 2026 nyarára a filmben megismert fiúcsapat kilép a vászonról — és igazi együttessé válik. Most azonban ez a pillanat is eljött! Ember Márk, Kirády Marcell és Marics Peti közösen hozták el a nyár egyik legpörgősebb újdonságát, a Nyomod a gázt! című dalt, ami már elérhető a legnagyobb zeneszolgáltatóknál.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu