Amikor 2024 decemberében bemutatták a mozik a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés filmet, még senki sem gondolta volna, hogy 2026 nyarára a filmben megismert fiúcsapat kilép a vászonról — és igazi együttessé válik. Most azonban ez a pillanat is eljött! Ember Márk, Kirády Marcell és Marics Peti közösen hozták el a nyár egyik legpörgősebb újdonságát, a Nyomod a gázt! című dalt, ami már elérhető a legnagyobb zeneszolgáltatóknál.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Digital Hungary