Rendkívüli intézkedés Budapesten a hőség miatt
A rendkívüli hőség miatt a Fővárosi Vízművek Budapesten - az 551 közkifolyó, azaz nyomós kút, és a szezonálisan működő 63 ivókút mellett - 22 ideiglenes vízosztót is üzembe helyezett. Az élő környezetért felelős miniszter pedig a Facebook-oldalán közölte, hogy vízosztást szerveznek Nyíregyházán is.
- Hirdetés -
