Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden más munkáltatót is – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután. „Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását” – írta bejegyzésében a kormányfő. Arról, hogy a […]
- Hirdetés -
