Több lesz az adminisztrációs teher mint a béremelés mértéke a pedagógusoknál?
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.
- Hirdetés -
