Több lesz az adminisztrációs teher mint a béremelés mértéke a pedagógusoknál?

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.

Több lesz az adminisztrációs teher mint a béremelés mértéke a pedagógusoknál?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!