Példátlan büntetés: a szövetség lemondta az uruguayi válogatott különgépét, mindenki magának fizet
Az Uruguayi Labdarúgó-szövetség nagyon megorrolt válogatottjára a csúfos világbajnoki kudarc után. Lemondták a chartergépet, mindenkinek magának kell szerveznie és fizetnie a hazajutást. Sokan így vissza sem térnek az országba, Marcelo Bielsa szövetségi kapitány szinte biztosan nem.
- Hirdetés -
