Példátlan büntetés: a szövetség lemondta az uruguayi válogatott különgépét, mindenki magának fizet

Az Uruguayi Labdarúgó-szövetség nagyon megorrolt válogatottjára a csúfos világbajnoki kudarc után. Lemondták a chartergépet, mindenkinek magának kell szerveznie és fizetnie a hazajutást. Sokan így vissza sem térnek az országba, Marcelo Bielsa szövetségi kapitány szinte biztosan nem.

Példátlan büntetés: a szövetség lemondta az uruguayi válogatott különgépét, mindenki magának fizet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!