Jó hangulatban búcsúztatták az első félévet az Őszidő Nyugdíjas Klub tagjai (galéria)
Az ünnepség résztvevőit vendéglátás, jó hangulatú beszélgetések és természetesen tánc várta.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az ünnepség résztvevőit vendéglátás, jó hangulatú beszélgetések és természetesen tánc várta.
- Hirdetés -