Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Budapesten marad a Közlekedési Múzeum, már biztos, hogy nem költözik Debrecenbe

Az Orbán-kormány az Alföldre akarta száműzni a múzeumot, egy Debrecen melletti mezőt nézett ki a Lázár János vezette tárca. Vitézy Dávid közlekedési miniszter pénteken bejelentette, a kormány úgy döntött, hogy a fővárosban, az Északi Járműjavító területén maradhat a Közlekedési Múzeum.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu