Budapesten marad a Közlekedési Múzeum, már biztos, hogy nem költözik Debrecenbe

Az Orbán-kormány az Alföldre akarta száműzni a múzeumot, egy Debrecen melletti mezőt nézett ki a Lázár János vezette tárca. Vitézy Dávid közlekedési miniszter pénteken bejelentette, a kormány úgy döntött, hogy a fővárosban, az Északi Járműjavító területén maradhat a Közlekedési Múzeum.

Budapesten marad a Közlekedési Múzeum, már biztos, hogy nem költözik Debrecenbe

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!