Az Orbán-kormány az Alföldre akarta száműzni a múzeumot, egy Debrecen melletti mezőt nézett ki a Lázár János vezette tárca. Vitézy Dávid közlekedési miniszter pénteken bejelentette, a kormány úgy döntött, hogy a fővárosban, az Északi Járműjavító területén maradhat a Közlekedési Múzeum.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu