Az etikus facebookozásról szóló iránymutatást tett közzé az egészségügyi miniszter
A közösségimédia-használatról és az online kommunikációról szóló iránymutatást tettek közzé orvosok számára - jelentette be Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
