Az etikus facebookozásról szóló iránymutatást tett közzé az egészségügyi miniszter

A közösségimédia-használatról és az online kommunikációról szóló iránymutatást tettek közzé orvosok számára - jelentette be Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

Az etikus facebookozásról szóló iránymutatást tett közzé az egészségügyi miniszter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!