Sulyok aláírta az EU-s források hazahozataláról szóló törvényt
A köztársasági elnök aláírta az EU-s források hazahozataláról szóló törvényt. A Parlament oldalán az szerepel a kihirdetés előtti állapotban lévő törvény státuszánál, hogy „Köztársasági elnök aláírta”.
- Hirdetés -
