Sulyok aláírta az EU-s források hazahozataláról szóló törvényt

A köztársasági elnök aláírta az EU-s források hazahozataláról szóló törvényt. A Parlament oldalán az szerepel a kihirdetés előtti állapotban lévő törvény státuszánál, hogy „Köztársasági elnök aláírta”.

Sulyok aláírta az EU-s források hazahozataláról szóló törvényt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!