Zeneművészetért felelős helyettes államtitkárnak nevezték ki a szombathelyi szimfonikus zenekar igazgatóját, Popa Gergelyt
Egy Nagy Ervinnel készült közös fotóval jelentette be a kinevezését.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Egy Nagy Ervinnel készült közös fotóval jelentette be a kinevezését.
- Hirdetés -