Zeneművészetért felelős helyettes államtitkárnak nevezték ki a szombathelyi szimfonikus zenekar igazgatóját, Popa Gergelyt

Egy Nagy Ervinnel készült közös fotóval jelentette be a kinevezését.

Zeneművészetért felelős helyettes államtitkárnak nevezték ki a szombathelyi szimfonikus zenekar igazgatóját, Popa Gergelyt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!