Zeneművészetért felelős helyettes államtitkárnak nevezték ki a szombathelyi szimfonikus zenekar igazgatóját, Popa Gergelyt
Egy Nagy Ervinnel készült közös fotóval jelentette be a kinevezését.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!