Az olaszok klíma nélkül hűtik le a lakást, ráadásul a módszerük már nekem is bevált
Aki nyaralt már Olaszországban a főszezonban, az megtapasztalhatta, hogy a nyári meleg időjárás nem csupán kellemes melegséget, hanem komoly fizikai megterhelést is okozhat a szervezet számára. A hőmérséklet júniustól szeptemberig általában 35 Celsius-fok fölött van, és a páratartalom is jelentős. A forróság viszont a benti terekben is problémát okoz, hiszen az olasz lakások legtöbbjében nincs […] A Az olaszok klíma nélkül hűtik le a lakást, ráadásul a módszerük már nekem is bevált bejegyzés először KertVár-én jelent meg.
- Hirdetés -
