Fordulat a külügyben: Orbán Anita 37 nagykövet hazarendeléséről döntött
Komoly személyi változásokról döntött Orbán Anita külügyminiszter, aki pénteken bejelentette, hogy azonnali hatállyal hazarendel 37 nagykövetet a magyar külképviseletekről. A tárcavezető szerint a lépés hátterében részben a lejáró megbízatások, részben pedig a megújuló külpolitikai prioritások állnak.
- Hirdetés -
