Komoly személyi változásokról döntött Orbán Anita külügyminiszter, aki pénteken bejelentette, hogy azonnali hatállyal hazarendel 37 nagykövetet a magyar külképviseletekről. A tárcavezető szerint a lépés hátterében részben a lejáró megbízatások, részben pedig a megújuló külpolitikai prioritások állnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu