Fordulat a külügyben: Orbán Anita 37 nagykövet hazarendeléséről döntött

Komoly személyi változásokról döntött Orbán Anita külügyminiszter, aki pénteken bejelentette, hogy azonnali hatállyal hazarendel 37 nagykövetet a magyar külképviseletekről. A tárcavezető szerint a lépés hátterében részben a lejáró megbízatások, részben pedig a megújuló külpolitikai prioritások állnak.

Fordulat a külügyben: Orbán Anita 37 nagykövet hazarendeléséről döntött

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!