MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért
Városi médiacentrum létrehozását indítványozta a közgyűlésen Hartmann Ferenc, a Híd a Városért képviselőcsoport frakcióvezetője. A képviselő interpellációjában azt kérte, hogy Veszprémben is állítsák helyre az adókból fizetett helyi média közszolgálatiságát és a sajtószabadságot. Elmondta, hogy az önkormányzat a költségvetéséből évi 85,5 millió forintot fordít a városi hetilap megjelentetésére. (Porga Gyula polgármester ezt a számot kiigazította: 50 milliót, mert idén a tavalyi maradvánnyal kapott 85,5 milliót MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért
- Hirdetés -
