Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért

Városi médiacentrum létrehozását indítványozta a közgyűlésen Hartmann Ferenc, a Híd a Városért képviselőcsoport frakcióvezetője. A képviselő interpellációjában azt kérte, hogy Veszprémben is állítsák helyre az adókból fizetett helyi média közszolgálatiságát és a sajtószabadságot. Elmondta, hogy az önkormányzat a költségvetéséből évi 85,5 millió forintot fordít a városi hetilap megjelentetésére. (Porga Gyula polgármester ezt a számot kiigazította: 50 milliót, mert idén a tavalyi maradvánnyal kapott 85,5 milliót MÉDIACENTRUM – Megalapítását indítványozza a Híd a Városért

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu