Csütörtökön jelent meg a hír, hogy a kulturális és tájékoztatási bizottság felfüggesztette az Elektronikus Médiumokat Szabályozó Testület, vagyis a REM tanácsának Bodzsoni Istvánra vonatkozó jelölési eljárását, amelyet a nemzeti kisebbségi tanácsok javaslata alapján kellett volna lefolytatni. Erre a döntésre reagált pénteken Bodzsoni István, aki Facebook-bejegyzésében a következőképpen kommentálta a jelölési eljárás megszüntetését: „A Kulturális és […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó