Égnek a régi vasúti talpfák Belgrádban

Kigyulladtak a régi vasúti talpfák és a fű a belgrádi Čukarica kerületben, a Makiš vasútállomásnál. A Belügyminisztérium (MUP) a Beta hírügynökséggel valamivel 18:30 előtt azt közölte, hogy a helyszínen 17 tűzoltó és hat tűzoltó jármű tartózkodik és próbálják lokalizálni a tüzet. A tűz körülbelül 11:30-kor keletkezett, az oltást pedig az extrém meleg időjárás és az […]

Égnek a régi vasúti talpfák Belgrádban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!