Antonelli az élen a McLarenek előtt Ausztriában
A világbajnoki pontversenyt vezető Kimi Antonelli volt a leggyorsabb a Forma-1-es Osztrák Nagydíj második szabadedzésén is. A fiatal olasz bő 2 tizedmásodperccel utasította maga mögé Oscar Piastrit, míg harmadikként a másik McLarennel Lando Norris zárt. A Red Bullok és a Ferrarik nem tudtak beleszólni az élen zajló küzdelmekbe. Antonelli az élen a McLarenek előtt Ausztriában
- Hirdetés -
