A Mercedes világbajnoki éllovasa, Andrea Kimi Antonelli érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es Osztrák Nagydíj pénteki nyitóedzésén. A második helyen George Russell, a harmadikon Oscar Piastri zárt, miközben a McLaren és a Red Bull technikai gondokkal küszködött. Antonelli az élen Ausztriában, technikai gondok a McLarennél és a Red Bullnál is
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ