Csak a gyári csapat használja az új Ferrari-motort Ausztriában
Miközben a Ferrari gyári csapata egy továbbfejlesztett V6-os erőforrást használ a hétvégi Osztrák Nagydíjon, partnercsapatai egyelőre nem élvezhetik az új aggregát előnyeit. Csak a gyári csapat használja az új Ferrari-motort Ausztriában
- Hirdetés -
