Csak a gyári csapat használja az új Ferrari-motort Ausztriában

Miközben a Ferrari gyári csapata egy továbbfejlesztett V6-os erőforrást használ a hétvégi Osztrák Nagydíjon, partnercsapatai egyelőre nem élvezhetik az új aggregát előnyeit. Csak a gyári csapat használja az új Ferrari-motort Ausztriában

Csak a gyári csapat használja az új Ferrari-motort Ausztriában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!