Átvette a rektori jelképeket Fábián Adrián, júliustól ő vezeti a Pécsi Tudományegyetemet
Ünnepélyes keretek között vette át a rektori jelvényeket Fábián Adrián, aki július 1-jétől hivatalosan is a Pécsi Tudományegyetem rektori feladatait látja el. Az új vezető egységesebb, innovatívabb és láthatóbb intézményt ígért, miközben elődje az elmúlt nyolc év kihívásait idézte fel.
- Hirdetés -
