Még mindig emelkedőben van a hőmérséklet
A forróság tovább fokozódik, de a 40 fokot várhatóan még nem pénteken érjük el. Felhő is alig lesz az égen, és hűsítő szellőben sem nagyon bízhatunk.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A forróság tovább fokozódik, de a 40 fokot várhatóan még nem pénteken érjük el. Felhő is alig lesz az égen, és hűsítő szellőben sem nagyon bízhatunk.
- Hirdetés -