Még mindig emelkedőben van a hőmérséklet

A forróság tovább fokozódik, de a 40 fokot várhatóan még nem pénteken érjük el. Felhő is alig lesz az égen, és hűsítő szellőben sem nagyon bízhatunk.

Még mindig emelkedőben van a hőmérséklet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiderül

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!