Csézy: a Hősök terén léptem fel, utána feketelistára kerültem
Csézy először szólalt fel országgyűlési képviselőként a Parlamentben, beszédét pedig vastaps fogadta. Az énekesnő politikai pályára lépése már korábban is nagy figyelmet kapott, most pedig újabb fontos pillanathoz érkezett: először mondhatta el a gondolatait képviselőként az Országgyűlésben.
- Hirdetés -
