40 évesen vetett számot Zimány Linda: "Szeretnek és jó ember vagyok"

Zimány Linda boldog és elégedett negyvenéves nő, ám ez nem jelenti azt, hogy ne lennének újabb céljai és vágyai. Néhány hónappal ezelőtt sikeres szakvizsgát tett egészségügyi szakjogászként, de már azon gondolkodik, hogy újabb két évre visszaül az iskolapadba.

40 évesen vetett számot Zimány Linda: "Szeretnek és jó ember vagyok"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!