A KDNP feljelentést tesz nemzeti jelkép megsértése miatt
A KDNP felháborítónak tartja, hogy ismeretlen tettesek a magyar zászlót a Dunába dobták.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A KDNP felháborítónak tartja, hogy ismeretlen tettesek a magyar zászlót a Dunába dobták.
- Hirdetés -