A KDNP feljelentést tesz nemzeti jelkép megsértése miatt

A KDNP felháborítónak tartja, hogy ismeretlen tettesek a magyar zászlót a Dunába dobták.

A KDNP feljelentést tesz nemzeti jelkép megsértése miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!