Szirtes Ági kemény kijelentést tett, ezt várja az új kormánytól

Szirtes Ági ismét határozottan vállalta politikai véleményét. A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő egy interjúban arról beszélt, hogy szerinte egy esetleges kormányváltást követően súlyos következményeknek kellene következniük, és úgy fogalmazott: „jó lesz majd, ha börtönben ül az összes”.

Szirtes Ági kemény kijelentést tett, ezt várja az új kormánytól

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!