Csomor Csilla bokszolni kezdett: "Az összes dühöt ki lehet adni"
Csomor Csilla új szintre emelte az életmódváltását: a fogyás után most a bokszban próbálta ki magát. A színművésznő szerint az első edzés nemcsak fizikailag volt kemény, hanem mentálisan is új tapasztalatot adott neki. A színésznő azt mondta, a boksz eddig teljesen távol állt tőle, most mégis úgy érzi, valamit elindított benne. A 15 kilós fogyás után már nem fogyni, hanem izmosodni szeretne.
- Hirdetés -
