Újra terjed az emberre is veszélyes horrorféreg: 60 év után bukkant fel ismét Amerikában
Ugyan hat évtizede egyszer sikerült felszámolni, most hétről hétre újabb eseteket erősítenek meg. Az állatokat megbetegítő féreg az emberre is veszélyes lehet.
- Hirdetés -
