59 000 dollárig zuhant a Bitcoin: a legnehezebb időszak még hátra lehet
Brutális ETF-tőkekiáramlás és szigorú jegybanki jelzések miatt alakulhatott ki a tegnapi Bitcoin-pánik? A totális összeomlás következik, vagy már elértük a piac alját? Az elmúlt napok eseményei után sokakban felmerülhet a kérdés, amit senki sem szeretne feltenni magának. Vajon milyen mélyre süllyedhet még a Bitcoin-árfolyam? A piacon úrrá lett a Bitcoin-pánik, miután az ETF-ekből való tőkekiáramlások, [...] 59 000 dollárig zuhant a Bitcoin: a legnehezebb időszak még hátra lehet
- Hirdetés -
