Ki akarsz kapcsolni? Nem wellness kell neked, hanem a sötétség
Ismered az érzést, amikor estére úgy zsong a fejed a pörgéstől, a telefontól meg a napi hülyeségektől, hogy ha még egy ember hozzád szól, felrobbansz? Ilyenkor hiába fekszel be a kádba vagy alszol tíz órát, semmit nem ér. Az agyad egyszerűen képtelen leállni, mert másodpercenként ezer új inger éri. Van egy pont, ahol a sima pihenés már kevés. Itt jön képbe az, amit ma a legdurvább mentális nagytakarításnak hívnak: a dopamin-böjt és a sötétkamra.
- Hirdetés -
