Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Lords of the Fallen II: a Grand Theft Auto VI újabb áldozatot szedett!

Szinte egyértelmű, hogy miért döntött úgy a Hexworks és a CI Games a Souls-klónja kapcsán, hogy arrébb teszik a megjelenési időszakot. Eddig azt tervezték, hogy a Lords of the Fallen II valamikor idén ősszel jelenik meg, de ezt átrakták egy olyan időszakra, amely kezd egyre telítettebb lenni. 2027 első negyedéve ugyanis olyan időszak, amit már sok másik játék kinézett magának, és szinte kivétel nélkül a Rockstar Games és a Take-Two Interactive címe, a Grand Theft Auto VI miatt döntöttek a késésről. A régóta várt játék november 19-én jelenik meg PlayStation 5-re és Xbox Series-re, az előrendelések pedig holnap kezdődnek, így az árazást is megismerhetjük. „A Lords of the Fallen II megjelenési időszakát most 2027 első negyedévére tűztük ki. A fejlesztés előrehaladtával szorosan együttműködünk a… Olvasd tovább... Lords of the Fallen II: a Grand Theft Auto VI újabb áldozatot szedett!

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu