Resident Evil-alkotó: „Ha a játékosok örülnek, ha csak nézik a játékot, akkor az nem elég jó!”

A Capcom franchise-ának alkotója szerint ha ez a helyzet, akkor a fejlesztők nem végeztek eléggé jó munkát… A Resident Evil alkotója, Mikami Shinji állítólag azt mondta, hogy ha egy játék élő közvetítése elegendő ahhoz, hogy kielégítse a játékost, akkor maga a játék nem lehet elég jó. Ezt egy japán komikus, Kano Eika közölte, aki egy nemrégiben történt tévés szereplése során Mikaminak tulajdonította ezeket a véleményeket. Kano a múlt héten szerepelt a TV Asahi késő esti beszélgetős műsorában, a Mitorizu Janban, ahol arra kérték, meséljen anekdotákat az általa csodált emberekről. Kano, aki rendszeresen közvetít játékokat a saját YouTube-csatornáján, elmagyarázta, hogy korábban ellentmondásos érzései voltak a Resident Evil-sorozathoz hasonló játékok közvetítésével kapcsolatban, mivel ezek közül sok tartalmaz rejtvényeket és cselekményelemeket. „Amikor Resident Evilt játszom, itt-ott felbukkannak… Olvasd tovább... Resident Evil-alkotó: „Ha a játékosok örülnek, ha csak nézik a játékot,...

Resident Evil-alkotó: „Ha a játékosok örülnek, ha csak nézik a játékot, akkor az nem elég jó!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!