„Nem érdekel Messi” – mondta a sötét napokat megélő Ronaldo
A portugál sztár úgy érezte magát a Kongó elleni baki után, mintha már visszavonult volna, de kitartott, „ahogy mindig is teszi, mert jobban hisz a kemény munkában, mint magában a futballban”.
- Hirdetés -
