Szorosabbra fűzik a visegrádi együttműködést – Gödöllőn tárgyalt a négy kormányfő (VIDEÓ)
„A visegrádi négyek együttműködése visszatért” – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a V4 kormányfőinek találkozója után.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
„A visegrádi négyek együttműködése visszatért” – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a V4 kormányfőinek találkozója után.
- Hirdetés -