Szorosabbra fűzik a visegrádi együttműködést – Gödöllőn tárgyalt a négy kormányfő (VIDEÓ)

„A visegrádi négyek együttműködése visszatért” – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a V4 kormányfőinek találkozója után.

Szorosabbra fűzik a visegrádi együttműködést – Gödöllőn tárgyalt a négy kormányfő (VIDEÓ)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!