„A visegrádi négyek együttműködése visszatért” – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a V4 kormányfőinek találkozója után.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!