Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában
A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.
- Hirdetés -