Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában

A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.

Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!